fondo.pl profesjonalne strony internetowe dla firm
Cennik stron

Strony internetowe 

Zaprojektujemy i zbudujemy Twoją piękną, szybką i profesjonalną stronę internetową.
Strony internetowe
90% firm w Polsce ma stronę internetową
Posiadanie strony internetowej to tylko część wyzwania. Strona internetowa powinna być profesjonalna, powinna wyglądać atrakcyjnie i - co najważniejsze - powinna dla Ciebie działać, czyli zamieniać odwiedzających w realnych klientów Twojej firmy.
Tworzymy piękne, profesjonalne strony internetowe. Jeśli prowadzisz duży biznes, małą firmę czy po prostu chcesz pokazać w internecie swoje prywatne osiągnięcia, dzięki naszej wiedzy i doświadczeniu Twoja wizja stanie się rzeczywistością. Będziesz miał wspaniałą witrynę, która pomoże Ci osiągnąć Twój cel. Zaprojektujemy i stworzymy każdy rodzaj strony: wielojęzyczny portal, stronę firmową, prostą wizytówkę, duży lub mniejszy sklep internetowy czy Twój osobisty blog. A może masz już własną stronę ale była ona tworzona w „dawnych” czasach? Zaktualizujemy ją do obecnie obowiązujących standardów, ze szczególnym uwzględnieniem jej responsywności.

Projektowanie i tworzenie stron internetowych

strony internetowe technologie
Design - projektujemy zgodnie z aktualnymi trendami stylistycznymi
Technologia - stosujemy najnowocześniejsze technologie internetowe aby Twoja strona działała szybko na każdym urządzeniu
Responsywność - doskonała czytelność strony na małym i dużym ekranie
SEO - Twoja strona będzie zoptymalizowana pod wyszukiwarkę Google
Ile kosztuje profesjonalna strona internetowa?
Skorzystaj z naszego kalkulatora i oblicz koszt swojej strony w kilku prostych krokach!

Dodatkowe elementy strony internetowej

Strona internetowa to nie tylko teksty i zdjęcia opisujące to co robisz. Możemy wyposażyć ją w wiele przydatnych funkcji, które ułatwią korzystanie z niej, a Tobie łatwiejsze dotarcie do potencjalnego klienta. Oto kilka z nich:

Interaktywna mapa

W zależności od tego jaki biznes prowadzisz mapa może w różny sposób pomóc Twoim klientom uzyskać potrzebną informację. Wskaż lokalizację Twojej firmy, jej oddziały, obszar działania, dzięki czemu klient z łatwością do Ciebie trafi.

Formularz kontaktowy i chat online

Formularz jest najpopularniejszą i najprostszą formą kontaktu z Twoją firmą. Chat natomiast pozwala na komunikację w czasie rzeczywistym. Pozwól klientowi w prosty i szybki sposób zadać Ci pytanie i uzyskać ważną dla niego informację.

Marketing

Uruchomienie strony to nie koniec pracy. Dzięki wielu narzędziom marketingowym jak newslettery, integracje z social media czy kody śledzenia odwiedzających możemy stworzyć skuteczną maszynę marketingową i kierować działania reklamowe do właściwych odbiorców.

Blog firmowy

Regularne publikowanie tekstów branżowych na Twojej stronie firmowej nie tylko podniesie jej ranking w wyszukiwarce i przyciągnie więcej odwiedzających, ale także wpłynie pozytywnie na postrzeganie Ciebie jako eksperta w danej dziedzinie
wielojęzyczne strony internetowe

Strona internetowa w innym języku?

Chcesz znaleźć klientów za granicą? Ułatw obcokrajowcom zrozumienie Twojej oferty i udostępnij wersję strony również w języku swojego potencjalnego klienta. Twoja strona może mieć tyle wersji językowych ile tylko uznasz za stosowne dla swojego biznesu.

Jak tworzymy strony internetowe

ETAP 1: POZNAJEMY SIĘ


Chcemy wiedzieć o Tobie wszystko! Zadamy Ci mnóstwo pytań na temat Ciebie, Twojej firmy, produktów i procesów w niej funkcjonujących. Zapytamy jakie strony już miałeś, jakie Ci się podobają i jak wyobrażasz sobie swoją nową stronę internetową.

ETAP 2: PROJEKTUJEMY


Tu zaczyna się zabawa! Korzystając z informacji podanych przez Ciebie pracujemy nad stworzeniem indywidualnego projektu. Przygotujemy początkową koncepcję strony głównej wraz z dobraniem odpowiednich kolorów, grafik i typografii. To jest współpraca, więc na każdym etapie projektowania chcemy słyszeć Twoją opinię.

ETAP 3: PROGRAMUJEMY


Kiedy tylko zaakceptujesz projekt rozpoczynamy kodowanie Twojej strony. Weźmiemy to co razem ustaliliśmy i tworzymy z tego działającą stronę internetową. Otrzymasz od nas prywatny adres URL, pod którym będziesz mógł na bieżąco oglądać i testować swoją nową witrynę. Pozwoli Ci to sprawdzić jak strona wygląda na różnych urządzeniach, czy wszystko działa i wygląda tak jak oczekiwałeś.

ETAP 4: WDRAŻAMY TREŚCI


Witryna nie jest kompletna dopóki na każdej ze stron nie znajdzie się odpowiednia treść. Pamiętaj, że Twoi klienci  znaleźli się na Twojej stronie z jakiegoś powodu. Przygotowując treści na stronę upewnij się więc, że znajdą oni odpowiedzi na wszystkie pytania. Właściwa treść ma kluczowe znaczenie dla pozycjonowania witryny. My zbierzemy to co przygotowałeś i ułożymy na każdej podstronie tak, aby dobrze wyglądała i była łatwa do przyswojenia.

ETAP 5: STARTUJEMY!


Huraaaa! Dotarliśmy do momentu uruchomienia Twojej nowej, wspaniałej strony i pokazania jej całemu światu. Na tym etapie wykonamy całą pracę techniczną - załadujemy stronę na serwer, uruchomimy, zabezpieczymy przed niepowołanym dostępem i oczywiście sprawdzimy czy wszystko działa jak należy. Dopilnujemy również aby zauważyła ją wyszukiwarka Google.

ETAP 6: SZKOLIMY I POMAGAMY


Twoja strona została uruchomiona. To oczywiście nie koniec pracy. Przeszkolmy Cię z wszystkich aspektów związanych z zarządzaniem Twoją witryną i odpowiemy na wszystkie pytania. Omówimy także opcje pomocy technicznej i regularnych czynności administracyjnych na Twojej stronie tak aby działała i się rozwijała.
Działamy na terenie Górnego Śląska. Obsługujemy głównie klientów z miast takich jak: Jaworzno, Katowice, Sosnowiec, Dąbrowa Górnicza, Czeladź, Będzin, Chrzanów, Tychy, Mikołów, Trzebinia, Bukowno, Mysłowice. Współpracujemy oczywiście również zdalnie z klientami z całej Polski.
fondo.pl profesjonalne strony internetowe dla firm
fondo.pl Marcin Kusiński
Al. Piłsudskiego 22/16
43-600 Jaworzno, POLAND
NIP: 9371609450
KONTAKT:
667-949-217
kontakt@fondo.pl
OBSERWUJ NAS:
closepencilbarsangle-downwpformsenvelopephonemap-markermapthumbs-up linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram