fondo.pl profesjonalne strony internetowe dla firm
Cennik stron

Tworzenie sklepów internetowych

Zaprojektujemy i zbudujemy profesjonalny i piękny sklep internetowy, który sprzedaje.
tworzenie sklepów internetowych
Klienci coraz częściej wybierają zakupy online
Posiadanie solidnego sklepu internetowego jest podstawą Twojego biznesu online oraz szansą na pozyskanie nowych klientów i zwiększenie sprzedaży.
Dlaczego potrzebujesz sklepu online? Nawyki zakupowe klientów zmieniły się diametralnie w ciągu ostatnich kilku lat. Coraz więcej osób woli zakupy w internecie niż w sklepach tradycyjnych. Internet sprawił, że dokonywanie zakupów jest dziś łatwe, szybkie i przyjemne. Nie pozwól aby te zmiany ominęły Twoją firmę. Jeśli prowadzisz sklep stacjonarny lub myślisz o rozpoczęciu działalności handlowej, sklep internetowy jest w dzisiejszych czasach koniecznością.

Jaki powinien być sklep internetowy

sklepy internetowe
Atrakcyjny wizualnie - nowoczesny, zgodny z aktualnymi trendami stylistycznymi, zachęcający do zakupów.
Obłędnie szybki - klienci nie lubią czekać na załadowanie strony zbyt długo. Nie pozwól aby stracili cierpliwość i opuścili Twój sklep.
Responsywny - czyli dostosowany do urządzeń mobilnych, umożliwiający proste i szybkie zakupy przez telefon.
Funkcjonalny - wyposażony w odpowiednie funkcje ułatwiające klientom robienie zakupów, a Tobie, zarządzanie nim.
Ile kosztuje sklep internetowy?
Skorzystaj z naszego kalkulatora i oblicz koszt swojego sklepu w kilku prostych krokach!

Funkcje sklepu internetowego

Sklep internetowy to nie tylko produkty i możliwość zakupu. Ważne są także prostota jego obsługi oraz dodatkowe funkcjonalności, które z jednej strony ułatwią klientowi dokonanie zakupu, a z drugiej pomogą Tobie zwiększyć sprzedaż.

Proste zarządzanie produktami

Dodawanie nowych i zarządzanie istniejącymi produktami to tylko kilka prostych kroków. Nie potrzebujesz żadnej specjalistycznej wiedzy ani pomocy programisty. Wypełniasz odpowiednie pola nazwą produktu, jego opisem oraz ceną, zaznaczasz, w której kategorii produktów powinien się wyświetlać, przeciągasz myszką zdjęcia i gotowe.

Kupony i promocje

Klienci uwielbiają oszczędzać! W swoim sklepie z łatwością zaplanujesz i przeprowadzisz promocje. Możesz zdefiniować zniżki kwotowe lub procentowe na wybrane produkty lub całe kategorie. Sam ustalisz daty kiedy dana promocja będzie miała zastosowanie. Możesz też automatycznie wysyłać klientowi kupon rabatowy, na przykład w podziękowaniu za zapisanie się do Twojego newslettera.

Płatności

Każdy klient ma swój ulubiony sposób płacenia za zakupy w internecie. Możesz udostępnić w swoim sklepie płatności szybkim przelewem online, kartą płatniczą, BLIK-iem, a dla tradycjonalistów przelewem bankowym lub za pobraniem. Daj klientowi możliwość wyboru.

Dostawa

Często zdarza się, że klient rezygnuje z zakupu ponieważ sklep nie udostępnia wysyłki jego ulubionym kanałem. Zintegrujemy Twój sklep z najpopularniejszymi w Polsce przewoźnikami jak: Paczkomaty, Paczka w Ruchu, Poczta Polska czy czołowe firmy kurierskie.

Integracja z Allegro

Chcesz handlować jednocześnie na najpopularniejszej w Polsce platformie zakupowej? Nic prostszego! Zintegrujemy Twój sklep z Allegro. Twoje produkty trafią na aukcje Allegro, sprzedaż na tej platformie będziesz widział w panelu administracyjnym sklepu, a sam sklep będzie pilnował stanu magazynowego i sam zakończy aukcję gdy towaru zabraknie.

Newsletter

Bądź w stałym kontakcie ze swoimi klientami i nie pozwól im zapomnieć, że istniejesz. Stwórz możliwość zapisu do Twojego newslettera i na bieżąco informuj klientów o Twojej ofercie, nowościach czy promocjach. Kampanie email-owe mają nadal jedną z najwyższych skuteczności wśród różnych form komunikacji marketingowej.

Bezpieczeństwo

Klienci chcą robić zakupy bezpiecznie i to Twoje zadanie aby nie nadszarpnąć ich zaufania. Twój sklep internetowy będzie wyposażony w certyfikat SSL szyfrujący dane osobowe i finansowe przekazywane przez klientów, a sama strona odpowiednio zabezpieczona. Możemy też zająć się cyklicznymi aktualizacjami oprogramowania Twojego sklepu. Więcej dowiesz się tutaj.

Responsywność

Responsywny sklep internetowy to taki, którego elementy dopasowują się automatycznie do ekranu urządzenia, na którym jest wyświetlany. Zadbaj o komfort swoich klientów i umożliw im łatwe zakupy z takiego urządzenia jakie akurat mają w ręku. Więc o responsywności przeczytasz tutaj.

Blog

Prowadzenie bloga w ramach sklepu internetowego to dobry sposób na polepszenie jego widoczności w wyszukiwarce, ale przede wszystkim na przyciągnięcie i zainteresowanie produktami potencjalnych klientów. Tworząc ciekawe artykuły możesz wykreować siebie jako eksperta w dziedzinie produktów, którymi handlujesz i zwiększyć tym samym szanse, że to właśnie u Ciebie klienci dokonają zakupu.

Integracje marketingowe

Pozwól klientom na udostępnianie Twoich produktów na platformach społecznościowych, ich ocenianie i komentowanie. Śledź odwiedziny i zachowanie użytkownika na Twojej stronie. Kieruj odpowiednie reklamy do osób, które mogą być zainteresowane produktem lub już odwiedziły Twój sklep, ale nie dokonały zakupu. To wszystko jest możliwe dzięki wdrożeniu odpowiednich integracji.
wielojęzyczne strony internetowe

Sklep internetowy w innym języku?

Sprzedawaj także za granicę! Coraz więcej klientów decyduje się na zakupy w sklepach poza granicami własnego kraju. Dlaczego nie miałoby to dotyczyć Twojego sklepu? Wyposażymy go w takie wersje językowe jakie uznasz za potrzebne. Waluta, w jakiej prezentowane będą ceny produktów również może być dostosowana do kraju, z którego Twój klient Cię odwiedza.
Działamy na terenie Górnego Śląska. Obsługujemy głównie klientów z miast takich jak: Jaworzno, Katowice, Sosnowiec, Dąbrowa Górnicza, Czeladź, Będzin, Chrzanów, Tychy, Mikołów, Trzebinia, Bukowno, Mysłowice. Współpracujemy oczywiście również zdalnie z klientami z całej Polski.
fondo.pl profesjonalne strony internetowe dla firm
fondo.pl Marcin Kusiński
Al. Piłsudskiego 22/16
43-600 Jaworzno, POLAND
NIP: 9371609450
KONTAKT:
667-949-217
kontakt@fondo.pl
envelope-ocloselocktagspencilarrowscredit-cardbarsmagictruckmoneyangle-downshopping-basketenvelopephonemap-marker linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram