fondo.pl profesjonalne strony internetowe dla firm
Cennik stron

Cennik stron internetowych

Skorzystaj z naszych kalkulatorów i oblicz koszt strony internetowej w kilku prostych krokach.
Strona internetowa
Kalkulator
Sklep internetowy
Kalkulator
Inny typ strony
Kontakt
Na pewno każdy potrzebujący nowej strony internetowej zadaje sobie pytanie "ile mnie to będzie kosztować?" Odpowiedź nie jest prosta. Każda strona internetowa jest inna, każdy właściciel firmy ma inne potrzeby i inne cele chce osiągnąć tworząc własną stronę. Dla jednych będzie to prosta strona typowo informacyjna, z ofertą firmy, a dla innych kompleksowy system sprzedaży czy rezerwacji swoich usług.

Jak więc wygląda cennik stron internetowych? Nie da się w jednoznaczny sposób odpowiedzieć na tak zadane pytanie. Koszt strony zależy od tak wielu czynników, że w absolutnie każdym przypadku konieczne jest spotkanie, rozmowa o celach, jakie chce się osiągnąć, przygotowanie na tej podstawie spisu funkcjonalności strony, przygotowania projektu i dopiero na tej podstawie przedstawienia kosztów jej wykonania.

Mimo, że - jak wspomnieliśmy każda strona jest inna, to jednak większość z nich ma pewne stałe elementy, na podstawie których można się pokusić o stworzenie ogólnego cennika stron internetowych. Na tej podstawie właśnie opracowaliśmy kalkulatory, dzięki którym możesz samodzielnie, w kilku prostych krokach, samemu oszacować koszt strony lub sklepu internetowego. Pozostałe rodzaje stron, które wykonujemy, mają wiele innych, indywidualnie dobieranych elementów, więc jeśli potrzebujesz takiej strony prosimy o kontakt indywidualny w celu uzyskania wyceny.

Pamiętaj, że oprócz kosztu zbudowania strony są jeszcze inne wydatki, które musisz wziąć pod uwagę. Są to usługi abonamentowe, za które płaci się cyklicznie (najczęściej raz w roku). Są to:
  • domena - czyli nazwa, którą użytkownicy będą wpisywać w przeglądarkę, chcąc wejść na Twoją stronę
  • hosting - czyli miejsce na serwerze, z którego Twoja strona będzie wyświetlana użytkownikom
  • administracja - czyli dbanie aby strona była bezpieczna, aktualna i zgodna z najnowszymi wymaganiami technicznymi i prawnymi
Działamy na terenie Górnego Śląska. Obsługujemy głównie klientów z miast takich jak: Jaworzno, Katowice, Sosnowiec, Dąbrowa Górnicza, Czeladź, Będzin, Chrzanów, Tychy, Mikołów, Trzebinia, Bukowno, Mysłowice. Współpracujemy oczywiście również zdalnie z klientami z całej Polski.
fondo.pl profesjonalne strony internetowe dla firm
fondo.pl Marcin Kusiński
Al. Piłsudskiego 22/16
43-600 Jaworzno, POLAND
NIP: 9371609450
KONTAKT:
667-949-217
kontakt@fondo.pl
OBSERWUJ NAS:
closebarsangle-downenvelopecartphonemap-markerlaptop-phonequestion-circle linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram