fondo.pl profesjonalne strony internetowe dla firm
Cennik stron

Responsywne strony internetowe 

Zachwyć klienta swoją stroną bez względu na to, na jakim urządzeniu ją ogląda!
responsywne strony internetowe
Responsywne strony internetowe to standard
Czy wiesz, że ponad połowa odwiedzających Twoją stronę zrobi to przy pomocy telefonu komórkowego? Około 10% przy użyciu tabletu, a pozostali z normalnego komputera? Nie pozwól aby któryś element Twojej strony był nieczytelny, niewidoczny lub trudno dostępny na którymś z wymienionych urządzeń. To klient wybiera najwygodniejszy dla niego sposób przeglądania internetu. Twoja strona powinna się sama dopasować do ekranu urządzenia!

Czym jest strona responsywna?

W ostatnim czasie znacznie zmienił się sposób w jaki korzystamy z internetu. Używamy zamiennie komputerów stacjonarnych, laptopów, tabletów i telefonów do przeglądania stron, zakupów czy kontaktu z bliskimi. Rozmiar ekranu każdego z tych urządzeń różni się diametralnie. Dlatego przy tworzeniu stron używa się technologii responsywnej tzw. RWD (ang.: Responsive Web Design).

Strona responsywna to taka, która sama dopasowuje swój wygląd do rozmiarów urządzenia, na którym jest wyświetlana. Dzięki czemu rewelacyjnie prezentuje się zarówno na dużym ekranie komputera jak i na małym wyświetlaczu telefonu. Wszystkie elementy są dobrze widoczne, litery czytelne, a przyciski na tyle duże, że bez problemu da się je kliknąć palcem.
Sprawdź sam
Jeśli oglądasz tę stronę na komputerze zmniejszaj powoli szerokość okna Twojej przeglądarki i zobacz jak poszczególne elementy na tej stronie automatycznie dopasowują się do zmienionego rozmiaru.

Możesz też uruchomić tę stronę na swoim telefonie i zobaczysz, że treść jest taka sama ale poukładana nieco inaczej, tak aby była czytelna na małym ekranie.
Ile kosztuje responsywna strona internetowa?
Nic! Zero! Nasze strony są od początku projektowane i budowane jako responsywne. Nie pobieramy za to dodatkowych opłat. Kliknij aby skorzystać z kalkulatora i wycenić swoją stronę w kilku prostych krokach.

Dlaczego strona powinna być responsywna?

Wygoda użytkownika urządzeń mobilnych
Liczba osób z urządzeń mobilnych gwałtownie wzrasta. Stwarza to nowe, ogromne szanse na dotarcie do tych właśnie klientów. Jeśli strona nie jest dopasowana do mniejszego ekranu klient zwykle ją porzuca szukając takiej, która będzie dla niego wygodna. Nie posiadając strony responsywnej tracisz szanse na pozyskanie takiego klienta.
Oszczędność czasu i kosztów
Jeszcze kilka lat temu standardem było tworzenie osobnych stron do przeglądania na komputerach i osobnych dla urządzeń mobilnych. Stworzenie od razu jednej strony, która równie dobrze będzie wyglądać na komputerze jak i na telefonie, zajmuje mniej czasu i jest tańsze niż tworzenie odrębnych wersji.
Jest przyjazna dla wyszukiwarek
Posiadając jedną responsywną wersję strony ułatwiasz wyszukiwarkom znalezienie treści w niej zawartych. Co więcej np. w wyszukiwarce Google, która zajmuje czołową pozycję na świecie, preferowane są witryny, które są w pełni dostosowane do wyświetlania na telefonach komórkowych czy tabletach.
Działamy na terenie Górnego Śląska. Obsługujemy głównie klientów z miast takich jak: Jaworzno, Katowice, Sosnowiec, Dąbrowa Górnicza, Czeladź, Będzin, Chrzanów, Tychy, Mikołów, Trzebinia, Bukowno, Mysłowice. Współpracujemy oczywiście również zdalnie z klientami z całej Polski.
fondo.pl profesjonalne strony internetowe dla firm
fondo.pl Marcin Kusiński
Al. Piłsudskiego 22/16
43-600 Jaworzno, POLAND
NIP: 9371609450
KONTAKT:
667-949-217
kontakt@fondo.pl
closeexclamation-circlebarsangle-downenvelopeuserphonemap-markerclockmagnifier linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram