fondo.pl profesjonalne strony internetowe dla firm
Cennik stron

Hosting i domeny

Szybka i niezawodna infrastruktura dla Twojej strony.
hosting i domeny
hosting

Hosting

Dobry hosting jest niezbędny aby zapewnić wygodę użytkowania Twojej strony, zarówno przez Ciebie jak i Twoich klientów. Często traktowany jako mniej ważny element, hosting jest jednym z kluczowych elementów dobrze funkcjonującej witryny internetowej. Jego jakość może poprawić komfort użytkowania, ranking Twojej strony w wyszukiwarce oraz wpływać tym samym na wielkość sprzedaży.
Hosting to – najprościej rzecz ujmując – miejsce na komputerze (serwerze) na Twoją stronę internetową i skrzynki e-mail. Serwer ten jest na stałe podłączony do internetu, dzięki czemu Twoi klienci mogą przez 24 godziny na dobę oglądać Twoją stronę, a Ty wysyłać i otrzymywać e-maile.

Dla naszych klientów udostępniamy szybki i niezawodny hosting w różnych pakietach dostosowanych do indywidualnych wymagań. Całą konfigurację serwera, domen oraz skrzynek e-mail zrobimy za Ciebie. Jeśli posiadasz już hosting u innego dostawcy pomożemy w przeniesieniu Twojej strony do nas.
pełna obsługa techniczna - nie musisz się na tym znać
bezpieczeństwo danych - codzienna kopia zapasowa
nielimitowany transfer danych
szczegółowe statystyki odwiedzin
efektywna ochrona przed spamem
wygodny dostęp do poczty także przez przeglądarkę na komputerze oraz na urządzeniach mobilnych

Domeny

Domena – czyli nazwa, jaką Twoi klienci wpisują w przeglądarce kiedy chcą zobaczyć Twoją stronę. Wybór i rejestracja odpowiedniej nazwy domeny dla Twojej witryny ma kluczowe znaczenie. Pamiętaj jednak, że adres, na którym Ci zależy może być już zajęty. Doradzimy i pomożemy Ci znaleźć odpowiednią dla Ciebie domenę, a wszystkie sprawy techniczne związane z jej przypisaniem do Twojej strony załatwimy za Ciebie.
domeny
Ile kosztuje hosting i domena?
Skontaktuj się z nami i opowiedz o swojej firmie. Przygotujemy szczegółową wycenę.
Działamy na terenie Górnego Śląska. Obsługujemy głównie klientów z miast takich jak: Jaworzno, Katowice, Sosnowiec, Dąbrowa Górnicza, Czeladź, Będzin, Chrzanów, Tychy, Mikołów, Trzebinia, Bukowno, Mysłowice. Współpracujemy oczywiście również zdalnie z klientami z całej Polski.
fondo.pl profesjonalne strony internetowe dla firm
fondo.pl Marcin Kusiński
Al. Piłsudskiego 22/16
43-600 Jaworzno, POLAND
NIP: 9371609450
KONTAKT:
667-949-217
kontakt@fondo.pl
OBSERWUJ NAS:
closebarsangle-downenvelopephonemap-markercheckmark-circle linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram