Administracja i utrzymanie stron internetowych

Dbamy o aktualność i bezpieczeństwo Twoich cennych danych.
administracja i utrzymanie stron internetowych
Bezpieczeństwo do podstawa
Aktualność oprogramowania oraz świeżość treści na Twojej stronie internetowej jest kluczowym elementem zarówno dla bezpieczeństwa Twojego jak i użytkowników oraz jest decydująca dla jej pozycji w wyszukiwarce. Możemy pomóc Ci w administrowaniu Twoją stroną.

Na czym polega utrzymanie stron internetowych?

Zabezpieczenie

Zabezpieczamy stronę w taki sposób aby niepowołane osoby nie mogły się zalogować do panelu administracyjnego i zmienić jej treści ani niczego zainstalować bez wiedzy właściciela.

Aktualizacje

Nie będziesz musiał martwić się o regularne uaktualnianie oprogramowania strony. Będziemy to robić za Ciebie. Posiadanie aktualnych wersji jest bardzo istotne ze względów bezpieczeństwa (zwłaszcza w przypadku systemów CMS jak Wordpress).

Kopie zapasowe

Nie pozwól aby przez błąd ludzki lub awarię stracić treści, które budowałeś na swojej stronie przez lata. Zabezpieczymy Cię przed tym automatycznymi, regularnymi kopiami zapasowymi Twojej strony.

Wdrażanie zmian

Czasami, a może nawet często, będziesz chciał dokonać jakichś zmian na swojej stronie. Dobrze jest mieć "pod ręką" kogoś kto ją zna i będzie w stanie szybko te zmiany wdrożyć lub po prostu wesprzeć Cię wiedzą techniczną.

Monitoring

Będziemy na bieżąco monitorować działanie Twojej strony i reagować w przypadku awarii. Będziesz otrzymywać także regularne raporty o ilości wejść na poszczególne podstrony witryny.

Migracje

W miarę rozwoju Twojego biznesu może zaistnieć potrzeba zmiany oprogramowania strony bądź przeniesienia jej na inny, bardziej wydajny serwer.
Ile kosztuje utrzymanie strony internetowej?
Skontaktuj się z nami. Po analizie Twojej strony przygotujemy szczegółowy plan i cennik utrzymania.
Działamy na terenie Górnego Śląska. Obsługujemy głównie klientów z miast takich jak: Jaworzno, Katowice, Sosnowiec, Dąbrowa Górnicza, Czeladź, Będzin, Chrzanów, Tychy, Mikołów, Trzebinia, Bukowno, Mysłowice. Współpracujemy oczywiście również zdalnie z klientami z całej Polski.
fondo.pl profesjonalne strony internetowe dla firm
fondo.pl Marcin Kusiński
Al. Piłsudskiego 22/16
43-600 Jaworzno, POLAND
NIP: 9371609450
KONTAKT:
667-949-217
kontakt@fondo.pl
OBSERWUJ NAS:
signalcogdownloadlockexchangecloud-uploadenvelopephonemap-marker linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram