fondo.pl profesjonalne strony internetowe dla firm
Cennik stron

Ile kosztuje strona internetowa

Aby poznać szacowany koszt Twojej strony internetowej skorzystaj z poniższego kalkulatora.
Wycenę otrzymasz natychmiast. Będziesz mógł ją wysłać na swój e-mail.

GET STARTED

0$
Dziękujemy:) Wysłaliśmy wycenę na Twój email.
Podstawowy koszt strony

Koszt podstawowy zależy od tego czy masz projekt wyglądu strony czy zlecisz nam jego stworzenie.


600 zł
Mam swój projekt
lub ogólną wizję wyglądu strony.


900 zł
Potrzebuję projektu strony.

Musisz wybrać jedną z opcji aby przejść dalej!
Ilość podstron

Ile podstron (oprócz strony głównej) planujesz?

Musisz wybrać jedną z opcji aby przejść dalej!
Podstawowe elementy strony

Poniższe elementy występują na większości stron internetowych. Zaznacz te, których potrzebujesz.


0 zł
Poufność i szyfrowanie
transmisji danych.


0 zł
Obowiązkowa informacja
o wykorzystaniu Cookies.


50 zł
Podstrona zwierająca Politykę
Prywatności Twojej firmy.30 zł
Pokaż lokalizację Twojej
firmy na mapie.


50 zł
Ułatw klientom kontakt
z Tobą.

Musisz wybrać jedną z opcji aby przejść dalej!
Dodatkowe elementy strony

Możesz wyposażyć stronę w dodatkowe funkcjonalności zwiększające jej atrakcyjność.


100 zł
Publikuj ciekawe artykuły i
aktualności dotyczące Twojej
branży.


100 zł
Pozostań w kontakcie z klientami
wysyłając informacje o nowościach
i promocjach.


50 zł
Pochwal się tym co już
wykonałeś i zachęć innych
do swojej oferty.

Musisz wybrać jedną z opcji aby przejść dalej!
Wersje językowe

Zaznacz jeśli potrzebujesz strony także w innym języku oraz wskaż ile planujesz wersji językowych.Musisz wybrać jedną z opcji aby przejść dalej!
Podsumowanie:

Szacowany koszt Twojej strony to :

Jeśli chcesz nam coś przekazać (np. poprosić o kontakt) wpisz to w tym polu.

Podsumowanie

Opis Informacja Ilość Cena
Rabat :
Razem :

Przyjmuję do wiadomości, że przedstawiona kalkulacja ma charakter orientacyjny i nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Przedstawione ceny nie zawierają 23% podatku VAT.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w postaci adresu e-mail w celu otrzymania powyższej wyceny. Dane będą przetwarzane zgodnie z Polityką prywatności.

Pytanie „Ile kosztuje strona internetowa?” jest podobne do pytania „Ile kosztuje budowa domu?”. Po prostu nie da się na nie odpowiedzieć bez analizy i oceny dużej liczby elementów: w przypadku domu będzie to np. ile pięter, sypialni i łazienek planujesz? Z jakich materiałów chciałbyś go wybudować? Czy masz działkę? Podobnie jest w przypadku stron internetowych. Po prostu nie ma jednej odpowiedzi na to pytanie, ponieważ nie ma dwóch stron internetowych o takim samym wyglądzie, funkcjach i wymaganiach biznesowych. Koszt Twojej strony zależy od jej wielkości, złożoności i innych elementów wymaganych dla osiągnięcia celów, które przed nią stawiasz.

Koszt strony będzie także zależał od tego czy do jej stworzenia zatrudnisz freelancera czy dużą agencję. Agencja zwykle wykona Twoją stronę szybciej, bardziej kompleksowo (zadba o stworzenie tekstów, zdjęć, itp.), ale będzie to droższe i przede wszystkim będziesz jednym z wielu jej drobnych klientów, więc pewnie zabraknie na którymś etapie indywidualnego podejścia i zrozumienia tego co chcesz osiągnąć. W przypadku freelancera możesz liczyć na niższe ceny i indywidualne podejście do Twojego biznesu. Jej wykonanie za to będzie trwało dłużej i być może będziesz musiał dla niej poświęcić sporo swojej pracy i czasu na przygotowanie treści i wyszukanie lub wykonanie zdjęć.

Kolejnym zagadnieniem decydującym o tym ile kosztuje strona internetowa jest technologia jej wykonania. Strony mogą być programowane od zera lub stworzone z wykorzystaniem któregoś z systemów publikacji treści czyli tzw. CMS, z których najpopularniejszym jest obecnie Wordpress.

Możesz także wykonać stronę samodzielnie. Na rynku funkcjonuje wiele kreatorów stron, także darmowych. Ale pamiętaj, że tworzenie strony to nie tylko wstawienie tekstów i zdjęć. Bardzo ważne są inne elementy, których na stronie nie widać, a które mają kluczowe znaczenie dla widoczności strony w wyszukiwarce. Kreatory mogą albo nie zapewniać tych elementów, albo - nawet jeśli zapewniają - to Ty możesz nie mieć wystarczającej wiedzy aby ich we właściwy sposób użyć. Ponadto te kreatory nadają się w zasadzie tylko do prostych stron informacyjnych. Bardziej skomplikowane funkcjonalności i tak będą wymagały pracy programisty.


A więc ile kosztuje strona internetowa? Skorzystaj po prostu z naszego kalkulatora powyżej, a po kilku chwilach będziesz znał jej przybliżony koszt.
Działamy na terenie Górnego Śląska. Obsługujemy głównie klientów z miast takich jak: Jaworzno, Katowice, Sosnowiec, Dąbrowa Górnicza, Czeladź, Będzin, Chrzanów, Tychy, Mikołów, Trzebinia, Bukowno, Mysłowice. Współpracujemy oczywiście również zdalnie z klientami z całej Polski.
fondo.pl profesjonalne strony internetowe dla firm
fondo.pl Marcin Kusiński
Al. Piłsudskiego 22/16
43-600 Jaworzno, POLAND
NIP: 9371609450
KONTAKT:
667-949-217
kontakt@fondo.pl
closebarsangle-downenvelopephonemap-marker linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram