TWORZENIE TREŚCI

Wzbudzenie zainteresowania klienta Twoją ofertą wymaga przygotowania naprawdę dobrych treści. Dobrych, czyli takich, które są konkretne, wyczerpujące i skłonią klienta do zakupu Twoich produktów lub skorzystania z Twoich usług. Jednocześnie nie mogą one być zbyt rozbudowane – dzisiejszy klient szybko się nudzi czytaniem przydługich tekstów i porzuca stronę, która nie zainteresuje go w ciągu paru pierwszych sekund. Tworzenie takich treści jest wyzwaniem trudnym i czasochłonnym.

Powierz to zadanie nam, a sam zajmij się rozwijaniem swojego biznesu.

CYFROWE ARCHIWUM

Mamy XXI wiek, a Twoje biuro dalej tonie w papierach? Obecnie naprawdę niewiele dokumentów trzeba trzymać w formie papierowej. Nawet dokumenty księgowe mogą być przechowywane w postaci elektronicznej, także te, które otrzymałeś na papierze. Postać cyfrowa dokumentacji to także Twoje bezpieczeństwo. Nierzadko zdarza się, że papierowa dokumentacja firmy zostaje zniszczona w wyniku zdarzeń losowych. Zrób z tym porządek – pomożemy Ci w tym!

Digitalizacja dokumentów

Doradzimy, którą cześć Twojej dokumentacji powinieneś przechować w formie papierowej, a całą resztę przetworzymy na format cyfrowy. Stworzymy odpowiednią strukturę danych i zasady ich przechowywania, tak aby były zawsze dostępne i aby można było szybko znaleźć to, co akurat jest Ci potrzebne. Twoje dane będą zabezpieczone przed ich utratą i przed dostępem osób postronnych.

Archiwum w chmurze

Pomożemy Ci zaprojektować system archiwizacji danych w Twojej firmie. Wybierzemy i zainstalujemy odpowiednie oprogramowanie, które będzie na bieżąco wykonywać kopie zapasowe Twojej dokumentacji. Do swoich danych będziesz mieć wgląd z każdego miejsca na świecie – wystarczy dostęp do internetu. Co najważniejsze, dla większości użytkowników takie rozwiązania są dostępne za darmo (zależy to od wielkości archiwum).

KONTAKT

Dowiedz się więcej !

Zadzwoń po więcej informacji o naszych usługach.
KONTAKT